.

Venušiny kuličky a zlepšení stavu pánevního dna

Nejenom, že bylo několikrát řečeno, napsáno, ale jedná se o neustále se opakující informaci – venušiny kuličky JSOU skvělou pomůckou pro zlepšení stavu pánevního dna u každé ženy.

Osobní zkušenost

Nikdy dřív jsem se sexem nebo nezpevněnými svaly neměla problém. Po porodu se to však změnilo. Nezapomenu na ten okamžik, kdy jsem byla šťastná, že mám porod za sebou. Konec těhotenských problémů, konec bolesti, držíc svou novorozenou ratolest v náručí jsem se těšila domů. No, naivní představa, že mám po starostech…

Po šestinedělí a povinném celibátu jsem se rozhodla vrátit k sexuálnímu životu. No, co si budeme povídat, stálo to za prd. Cítění na bodu mrazu. Rozhodla jsem se, že s tím musím něco udělat. Jako testerka erotických pomůcek jich doma mám pěknou sbírky, kdy jsou kuličky samozřejmě mezi nimi. Naštěstí!

Nikdy dřív jsem po nich nějak extra netoužila, párkrát jsem je testovala, vyzkoušela si, jaká s nimi může být zábava, ale nakonec jsem je odložila. Tenkrát jsem po nich sáhla všemi deseti. Začala jsem je pravidelně nosit. Nejdříve jen tak k odpočinku, postupně jsem si na ně poměrně dost zvykla a nosila je v domácnosti – při úklidu, péči o dítě, prostě pořád. Postupem času i na procházky ven.

Jeden by nevěřil, o jak uvolňující pocit se jedná. Dost jsem si na ně navykla. Ty mírně vzrušující pocity u obyčejných každodenních činností byly k nezaplacení. A nejen to! Díky pravidelnému nošení jsem si dala dohromady i „spodek“. Záměrně píšu spodek, nemyslím si, že se jednalo pouze o pánevní dno, ale částečně i o střed těla. Odpadly mi bolesti zad, ale hlavně se spravil můj požitek u sexu.

Takže pokud stále ještě váháte, hledáte-li zpestření své denní rutiny, kuličky vřele doporučuji. Užijete si jak jejich nošení, tak i ty nepřehlédnutelné vedlejší účinky. Lepší sex plný intenzivnějšího prožitku.

Pokud vaše otázka zní, zda je potřebujete a zda se vám vyplatí, tak rozhodně ANO.