.

Párový vibrátor na dálkové ovládání - Dream Team (pink) ZDARMA velký lub. gel Virde 100ml

ZDARMAZDARMA
sexshop vibrátory párový na dálkové ovládání růžový pro oba
997 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Párový vibrátor Dream Team zajistí vzrušující chvíle sólistům i párovým jezdcům. Perfektní ohebnost se postará o snadné a pohodlné zavádění. Díky svým rozměrům ho budete mít kdykoliv a kdekoliv po ruce. Dopřejte společným chvilkám nový nádech.

Poznámka: Vibrátor je dodávaný v originálně zatavené fólii přímo z výroby (bez drahé produktové krabice), díky tomu šetříme přírodu a hlavně vaše peníze!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Pestrá zábava pro páry

Párový vibrátor Dream Team ve smyslné růžové barvě představuje nový stupeň zábavy pro všechny, kteří chtějí zintenzivnit společně strávené chvilky. Jedná se o ohebného parťáka ve tvaru U s jemným celosilikonovým povrchem. Ve hře je skvostný orgasmus pro oba zúčastněné bez výjimek. Ženy se mohou těšit na současnou intenzivní stimulaci klitorisu a bodu G, kdy muži ucítí vzrušující vibrace na penisu. Společné vnímání vibrací pár dokonale spojuje. Plně k dispozici je praktický dálkový ovladač nebo možnost nastavování pomocí jediného tlačítka přímo na vibrátoru. S nabíjením si nemusíte nějak zatěžovat hlavu, jelikož probíhá snadno přes přiložený USB kabel. 

Párový vibrátor na dálkové ovládání - Dream Team (purple)

Párový vibrátor na dálkové ovládání - Dream Team (purple)
Ovládání i dálkové
Párový vibrátor na dálkové ovládání - Dream Team (purple)
Určeno pro páry
Párový vibrátor na dálkové ovládání - Dream Team (purple)
Povrch silikonový
Párový vibrátor na dálkové ovládání - Dream Team (purple)
Nabíjení USB kabelem
Párový vibrátor na dálkové ovládání - Dream Team (purple)
Výhody omyvatelný
Párový vibrátor na dálkové ovládání - Dream Team (purple)
Výhody omyvatelný
Párový vibrátor na dálkové ovládání - Dream Team (purple)
Dodání diskrétní zásilka
Párový vibrátor na dálkové ovládání - Dream Team (purple)
Balení ve fólii

Vášeň bez hranic

Stereotyp a nuda v posteli jsou pro párový vibrátor neznámá slova. Jeho silikonový a velmi odolný povrch se postará o jemné a bezpečné zacházení. Velmi diskrétní a tichý chod umožňuje používá kdekoliv a kdykoliv. Ovládání přes jediné tlačítko na vibrátoru nebo inovativní dálkové ovladač značně zvyšují variabilitu užívání. Zažijte novou úroveň vášně, která nemá hranice.  

Pohodlné používání

Baterie můžete v tomhle případě nechat v šuplíku. K dobíjení vám totiž poslouží přiložený USB kabel, který zasunete do viditelného vstupu. Diskrétní balení je u nás na prvním místě, tudíž se tím nemusíte stresovat. Nikdo nic nepozná. Produktové krabice u nás nejsou již moc vítány. Jsme totiž zastánci toho, že se jedná o zbytečný odpad, jenž akorát navyšuje cenu výrobku. Vibrátor pro páry vám přijde v originálně zatavené folii, kam nepronikne ani chloupek.

Nové společné zážitky

Nezapomenutelné vzrušení a nové zážitky? Ano! Přesně tohle je cílem vibrátoru pro páry, který je opatřen 10 dokonalými režimy. Naskočte na stejnou vlnu a zažijte dosud nepoznané a velmi intenzivní vzrušení. Nákupem získáte spolehlivého pomocníka, jenž rychle obnoví jiskru ve vašem sexuálním životě. 

Vibrátor uvedete do svěží podoby velmi snadno a rychle, protože jsou opatřeny základní vodotěsností. Ta odolá standardně tělním tekutinám, běžnému kontaktu s vodou nebo lubrikačnímu gelu na vodní bázi.

Testujeme pro vás

Tento vibrátor je na první pohled zvláštní zahnutá věcička ve tvaru U. Svůj účel to však má. Pokud jako já hledáte něco pro oživení partnerského života, nebo jen rádi zkoušíte nové věci, tak běžte do toho. První použití bylo v našem případě lehce zmatečné, ale celkem rychle pochopíte, o co jde. Dámě to jednoduše jednou zastrčenou stranou dráždí bod G, zatímco druhá má na starost klitoris. Mužská část se může při styku těšit na vibrace na penisu, což je podle reakce taky celkem slušná jízda. Jedná se o možnost prožití společného pocitu, který vás po tu dobu vlastně i totálně sblíží. Vibrátor má i dálkové ovládání, tudíž mě měl přítel chvílema i pěkně v hrsti.

 

Vibrátor - ANO nebo NE?

Proč si to mám koupit – co mi to přinese?

První otázka může být, zda vlastně vibrátor vůbec potřebujete. S čistým svědomím můžete říct, že nepotřebujete, ale jakmile ho budete mít, tak už se ho nikdy nevzdáte. Přinese vám uspokojení kdykoliv a kdekoliv. Nemusíte se spoléhat pouze na partnera. Váš sexuální život dostane zcela nový nádech. Nuda v posteli bude minulostí, přičemž nezáleží na tom, zda jste v ní sami nebo s partnerem. Kdo to zkusí, tak to rychle pochopí. Kdo nezkusí, nic nezíská. 

Proč by to měl koupit od nás?

Jsme jedničkou mezi specialisty na vibrátory v ČR. Nabízíme nejlepší poměr cena/kvalita, což si můžete velmi snadno ověřit. Diskrétnost je u nás na prvním místě. A reklamace? To je u nás naprostá brnkačka. 

Proč to koupit teď?

To je jednoduché, protože chcete zažít něco nového, překvapit partnera nebo si prostě užít o samotě zcela nový prožitek. Balíček vám doručíme do 48 hod. Uvidíte sami, že se nebudete moct dočkat. 

Co mi to přinese za problémy? Jak se to používá?

Problémy se konat rozhodně nebudou. Nabíjení zvládnete levou zadní. Jediné co bude trápit vaši mysl, tak je bezpečný úkryt pro vašeho nové silikonového miláčka. 

Jak dlouho to bude trvat, než to budu umět?

Nebojte. Po prvním použití budete znát odpověď.  

 

 

 

 

Párový vibrátor na dálkové ovládání - Dream Team (purple)

Dárek k objednávce

Zdarma od nás dostaneš 100 ml balení lubrikačního gelu.
Párový vibrátor na dálkové ovládání - Dream Team (purple)

Sleva 10 % pro stálé zákazníky

Slevový kód najdeš v první objednávce.
Párový vibrátor na dálkové ovládání - Dream Team (purple)

Ověřený e-shop

Na Heurece nás doporučuje 100 % zákazníků.

Co znamená základní vodotěsnost?

Základní vodotěsnost je schopnost vibrátoru odolat běžnému kontaktu s vodou, lubrikačním gelem na vodní bázi nebo tělní tekutinou. V žádném případně není žádoucí vibrátor ponořit na delší čas pod hladinu vody. Hrozí proniknutí vody k baterii nebo motorku a trvalé poškození vibrátoru.

Je zásilka diskrétní?

Ano, každá zásilka je 100% diskrétní. Balíček s vibrátorem má nenápadné, neutrální balení.

  • Žádná loga
  • Žádné obrázky
  • Žádné indicie k obchodu
  • Odesilatelem je firma CORE FASHION s.r.o.

Na ukázkové fotografie balíčku se můžeš podívat ZDE.

Kdy mi objednávka dorazí?

Pokud objednáváš zboží od pondělí do čtvrtka (do 10:00), pokusíme se objednávku doručit hned druhý den. Ve většině případů se nám to podaří.

Objednávky z pátku a víkendu doručíme již v úterý.